Zawieszki na dokumenty

Tutaj również: gięte kieszenie z pleksi (plexi), szablony malarskie wielokrotnego użytku, pudełka z plexi
Gięcie i klejenie plexi Tablice informacyjne Gniezno

Zawieszki na dokumenty

Kieszonki z tworzyw sztucznych

Jesteśmy producentem zawieszek na dokumenty z tworzyw sztucznych do przechowywania różnych dokumentów lub drobnych przedmiotów. Najczęściej wykonujemy je z plexi i tworzyw PET (głównie AXPET i VIVAK). Zawieszki wykonane z pleksi (pmma) są bardziej estetyczne i wykonujemy je w wersji przezroczystej jak i w kolorach. Niestety mają też jedną wadę - są mało odporne na upadek z wysokości i uderzenia. Dlatego też zdecydowanie częściej stosujemy materiały typu PET, w wersji bezbarwnej (przepuszczalność światła dla płyt AXPET sięga 90%) i grubości 2 mm. Oprócz znacznej wytrzymałości na uderzenia i dużej sztywności charakteryzują się też odpornością na na kwasy i rozpuszczalniki, są także dobrym izolatorem elektrycznym.

Formaty najczęściej zamawianych zawieszek na dokumenty:

  • A4 w układzie pionowym - głębokość około 3 cm
  • A4 w układzie poziomym - głębokość około 3 cm
  • A5 w układzie pionowym - głębokość około 3 cm
  • A5 w układzie poziomym - głębokość około 3 cm

Każdy z tych formatów może być dowolnie modyfikowany, gdyż zawieszki na dokumenty są wycinane laserowo z szablonu zapisanego w komputerze. Ponadto wykonujemy także kieszenie/zawieszki niestandardowe pod zamówienie.

Szablony malarskie wielokrotnego użytku

Z tworzyw sztucznych wykonujemy także szablony malarskie wielokrotnego użytku. Dzięki wykorzystaniu technologii laserowej możemy bardzo precyzyjnie wycinać dowolne wzory graficzne w wielu tworzywach. Szablony malarskie wielokrotnego użytku Jednym z takich przykładów jest materiał typu pet o grubości 0,5mm, 0,8mm lub 1mm. Nadaje się on idealnie do tworzenia szablonów malarskich wielokrotnego użytku. Zwykły szablon z tektury można użyć jeden czy dwa razy, szablon z tworzywa nawet kilkaset! Uwzględniając fakt, że materiały typu pet są tanie - taki szablon - dla firm znakujących np. mury budynków w jednolity sposób jest idealnym rozwiązaniem.

Szablony malarskie wielokrotnego użytku, które produkujemy, są specjalnie zaprojektowane, by środki liter nie wypadały, tylko były połączone cienkim przejściem z resztą litery.

Pudełka z plexi

Jesteśmy producentem rozmaitych pudełek wykonanych z plexi. Wielkość i kształt pudełek z plexi najczęściej robione są na zamówienie. Grubość plexi także dobieramy indywidualnie do każdego zamówienia.


Pudełka z plexi