Agencja reklamowa Gniezno

W dziale reklama: strony www, tablice informacyjne, pieczątki, druk, tabliczki znamionowe, wizytówki, ulotki
Tablice informacyjne Gniezno Tablice informacyjne i kursy komputerowe Pamiątki okazjonalne i tablice informacyjne

Reklama Gniezno

Witamy w dziale związanym z reklamą, można tu znaleźć wszystkie nasze usługi, które związane są pośrednio bądź bezpośrednio z reklamą i grafiką komputerową, prym wiodą tutaj tablice informacyjne i strony internetowe. Praktycznie każdy aspekt reklamowania firmy jest połączony z grafiką. Zaczynamy od projektu czy to pieczątki, ulotki i wizytówki, czy też reklam większego formatu jak banery czy tablice informacyjne. W dziale graficznym znajdą Państwo ponadto informacje o tabliczkach znamionowych, gadżetach reklamowych i oczywiście stronach internetowych.

Tablice informacyjne

Większość naszych działań reklamowych dotyczy Gniezna i pobliskich miejscowości, jak Trzemeszno, Czerniejewo, Witkowo itp. Działamy także na terenie Wrześni i raz na jakiś czas Poznania. Sporo zamówień z Województwa Wielkopolskiego i z innych części Polski realizujemy przez firmy kurierskie. Wyjątek stanowią elementy wykonane z tworzyw sztucznych typu plexi. Ze względu na ich mała odporność na uderzenia staramy się sami dostarczać wykonane produkty, nawet jak są oddalone o 100 czy 200 km od siedziby naszej firmy. Z kolei najlepiej nadają się do transportu tablice informacyjne na podkładzie z blachy ocynk, tutaj odbiorców mamy z całej Polski i gotowe tablice dostarcza do klienta firma kurierska.


REKLAMA to jeden z trzech głównych działów w GrafPlast obok kursów komputerowych i tworzyw sztucznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług reklamowych na kolejnych podstronach i oczywiście do współpracy. W razie pytań służymy pomocą.

8 podstron w tym dziale to:

Co proponujemy
w dziale REKLAMA:

reklama Gniezno i okolice, strony internetowe Gniezno, pieczątki, tablice informacyjne, tabliczki znamionowe z blachy, szyldy, gadżety reklamowe, długopisy grawerowane, nadruk na tekstyliach, puzzle ze zdjęć, tabliczki znamionowe z laminatu, korepetycje z informatyki, szkolnia z grafiki komputerowej, tabliczki energetyczne, kursy z programu CorelDRAW.