Pieczątki Gniezno

W dziale pieczątki znajdą Państwo także: pieczątki Trzemeszno, pieczątki Czerniejewo, pieczątki Kłecko, pieczątki Witkowo, produkcja pieczątek Gniezno
Strony internetowe Gniezno Tablice informacyjne Gniezno

Pieczątki Gniezno

Pieczątki samotuszujące

W odróżnieniu od tego co sugeruje nagłówek, produkujemy pieczątki także dla klientów z innych miejscowości. Naszymi odbiorcami pieczątek są firmy i instytucje z Trzemeszna, Czerniejewa, Witkowa, Kłecka, Łubowa i innych. Spore zainteresowanie u nas tym produktem jest zapewne związane z bardzo przystępną ceną, profesjonalnymi projektami i wykonaniem. Dodatkowo oferujemy odbiór zamówienia osobiście, a później także dowóz gotowych pieczątek do klienta (na terenie Gniezna GRATIS).

Ostatnio rozszerzyliśmy swoją ofertę pieczątek na miasto Poznań. Ze względu na niewielką odległość między Gnieznem a Poznaniem jesteśmy w stanie dostarczyć pieczątki gratis do odbiorcy z Poznania pod warunkiem zamówienia minimum 20 automatów. Przy mniejszym zamówieniu doliczamy koszt transportu lub paczki.

Polecamy profesjonalne samotuszujące pieczątki z serii Printer Compact firmy COLOP. Wykonane są z twardego, ale elastycznego plastiku, dodatkowo pieczątka posiada kolorową zatyczkę w kolorze automatu. Pieczątki posiadają także w podstawie 4 gumowe nóżki antypoślizgowe.

Z działem pieczątek związany jest też oczywiście serwis. Zajmujemy się produkcją samych płytek tekstowych ("gumek") + wymiana w automacie pieczątki klienta, a także uzupełnianiem tuszu, wymianą poduszki w pieczątce itp.

Cena pieczątki uzależniona jest od wielkości automatu i liczby wierszy.

Można oczywiście zamówić samą płytkę tekstową. Wymiana płytki tekstowej gratis!

Pieczątki najlepiej zamawiać pisząc maila z dokładnym opisem zawartości pieczątki. Należy też pamiętać o podaniu koloru odbicia pieczątki. Osobiście w firmie pieczątki można zamawiać kontaktując się wcześniej telefonicznie.

Wymiary pieczątek

Najczęściej zamawiane pieczątki:

  • P10 - wielkość odbicia 27 mm szerokość x 10 mm wysokość, kształt prostokątny
  • P20 - 38 x 14 mm
  • P30 - 47 x 18 mm
  • P40 - 59 x 23 mm
  • P50 - 69 x 30 mm

Pieczątki Gniezno