Drukarnia Gniezno

Drukujemy także: naklejki na rower, naklejki Gniezno, naklejki samoprzylepne, plakaty Gniezno
Pamiątki okazjonalne i tablice informacyjne Gięcie i klejenie plexi

Naklejki na rower

Naklejki na rower to druk solventowy w bardzo dobrej jakości, naklejki mogą być nacięte w dowolnym kształcie i gotowe do naklejenia na rower.

Naklejki na rower tworzymy na podstawie projektów otrzymanych od Państwa lub sami tworzymy wzory na dany temat, które później Państwo akceptują. Naklejki na rower zamawiane w inne części kraju wysyłamy kurierem.

Drukarnia Gniezno

Naklejki Gniezno

Wydruki wykonujemy na różnych mediach, a w zależności od nakładu dobieramy odpowiednią technologię druku.

Produkujemy także gotowe naklejki przycięte do formatu lub wycięte z tła bez względu na kształt naklejki. Wydruki możemy też dodatkowo ochronić laminatem, zwiększając tym samym ich odporność na warunki atmosferyczne. Wybór opcji jest uzależniony od skomplikowania projektu i przeznaczenia naklejki.

Drukarnia Gniezno działa na różnych maszynach, pozwala to nam na realizację projektów nawet do 3,2 m szerokości - długość praktycznie bez ograniczeń. Wydruki realizujemy na urządzeniach o rozdzielczości druku do 1440 dpi - co zapewnia doskonałą jakość nawet przy małych elementach.

Plakaty, naklejki Gniezno

Drukujemy dla Państwa nie tylko na foliach samoprzylepnych, mamy także w ofercie druk banerów (plus oczkowanie i zgrzewanie), druk na folii ONE WAY VISION oraz druk plakatów na papierze.

Naklejki cięte z folii

Oprócz naklejek drukowanych, wykonujemy też wycinane ploterowo z folii i przygotowane do naklejenia za pomocą transferu. Przydatne przy prostych elementach np. napisach jednokolorowych.

Formaty papieru

Najbardziej znane formaty papieru (przydatne przy określaniu wielkości plakatów i naklejek)

  • A6 - 105 mm x 148 mm
  • A5 - 148 mm x 210 mm
  • A4 - 210 mm x 297 mm
  • A3 - 297 mm x 420 mm
  • A2 - 420 mm x 594 mm
  • A1 - 594 mm x 841 mm